ciekawe.fakty

Woody Allen Czy wiesz, że Woody Allen został wyrzucony z Uniwersytetu w Nowym Jorku już po pierwszym roku. Nie zaliczył zajęć z filmu.

Ernest Hemingway Ernest Hemingway hodował krowę, by jego 40 kotów miało codziennie świeże mleko. Najbardziej wyróżnione czworonogi jadły z pisarzem posiłki przy stole.

ciekawe.miejsca

ciekawe.strony

intrygujące.cytaty1.0

ciekawe, zaskakujące, kontrowersyjne
cytaty, anegdoty

Co to jest za serwis ?

Serwis ten ma na celu gromadzić cytaty znanych osób i udostępniać je odwiedzającym. Planujemy również zamieszczać anegdoty związane ze sławnymi postaciami. Mamy nadzieję, że serwis będzie dla Was pomocny !O serwisie Cytaty.Deszczowce.pl


Cytaty
Serwis Cytaty.Deszczowce.pl oferuje odwiedzajšcym dostęp do dużego zbioru cytatów. Planujemy również wkrótce rozbudować serwis o dział z anegdotami z życia sławnych osób.

Pomóż nam !
Wszystkich posiadaczy swoich serwisów internetowych, chcących wspomóc naszą stronę, zapraszamy do umieszczania na łamach swoich stron naszego linku :Historia serwisu


Tutaj przestawiona jest póki co krótka i niezbyt burzliwa historia serwisu :

Początki :

Serwis powstawał w około 1 miesiąc, choć przez okres powstawania ewoluował dość długo.
Nie jest to raczej ostateczna wersja serwisu, gdyż wciąż mamy mnóstwo pomysłów, co można by jeszcze usprawnić, zmienić lub dodać.
Będziemy dokładać jednak wszelkich starań, by serwis był jak najwygodniejszy i jak najbardziej pomocny.

Przyszłość :

Dalsze plany to wprowadzanie kolejnych działów ( np. anegdoty z życia sławnych osób ) i większej interakcji w serwisie ( np. zakładanie kont, komentarze ).
Chcielibyśmy również poznać Waszą opinie o stronie. Być może macie pomysły, co można by jeszcze zmienić lub poprawić w serwise. Jeżeli tak, to prosimy przesłać nam ją korzystając z działu kontakt.